SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Przyjmujemy na praktyki i staże

Możesz odbyć w naszej firmie 6-miesięczny staż lub przyjść na bezpłatne 3- lub 4-miesięczne praktyki.

Przeszkolimy Cię na nich z zakresu SEO albo SEM pod czujnym okiem kierownika wybranego działu.

Poznasz nie tylko tajemnice naszej branży, ale również strukturę iCEA i osoby, które tutaj pracują.

Odrobina
formalności

Staże i praktyki organizujemy za pośrednictwem Urzędu Pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami – wyjaśnimy Ci dokładnie, jak możesz się na nie zapisać.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, ale masz jakieś pytania czy wątpliwości – skontaktuj się z nami.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz

+48 667 000 333

lub wypełnisz formularz kontaktowy

Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

Aktualne oferty pracy działu staże i praktyki:

Specjalista ds. Content Marketingu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. content marketingu, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należało m.in. koordynowanie działań związanych z przygotowaniem treści content marketingowych dla klientów oraz ich publikacja.

Koordynator Copywritingu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora copywritingu, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należało m.in. koordynowanie działań związanych z przygotowaniem treści na serwisy oraz sklepy internetowe oraz rekrutacja copywriterów.

Copywriter

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko copywritera, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należało tworzenie tekstów SEO, blogowych, marketingowych, opisów produktów oraz kategorii na serwisy i sklepy internetowe o różnorodnej tematyce.

Korektor

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko korektora, która dołączy do zespołu wchodzącego w skład Działu Copywritingu i Content Marketingu. Do zadań na tym stanowisku będzie należała korekta tekstów przygotowywanych przez copywriterów oraz weryfikacja ich zgodności z wytycznymi.

Młodszy specjalista ds. contentu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. contentu, który będzie aktywnie wspomagał nas w tworzeniu contentu.

Polska vs COVID-19

#bramydlaszpitali