SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Zatrudnimy copywriterów, grafików i webdeveloperów

Prowadzimy dla naszych klientów profile na Facebooku, Google+ i Pintereście oraz blogi firmowe.

W związku z tym szukamy ludzi, którzy potrafią pisać, tworzyć materiały graficzne oraz stawiać proste strony internetowe.

Copywriterzy muszą umieć tworzyć różne treści – od postu na Facebooku po artykuły eksperckie. Od grafików wymagamy znajomości pakietu Adobe, a od webdeveloperów podstaw HTML5, CSS3 oraz WordPressa.

Dołącz do
naszego zespołu

Jeżeli masz lekkie pióro, znasz się na designie lub stawiasz bez mrugnięcia okiem blogi na WordPressie – zgłoś się do nas. Chcemy Cię mieć w swoim zespole.

Ze swojej strony zapewniamy bardzo dobrą atmosferę, godziwe zarobki, premie uznaniowe i możliwość szybkiego awansu.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, ale masz jakieś pytania czy wątpliwości – skontaktuj się z nami.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz

+48 667 000 333

lub wypełnisz formularz kontaktowy

Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

Aktualne oferty pracy działu SEM:

Grafik komputerowy

Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej jakości usług pozycjonowania, prowadzenia kampanii Google AdWords, blogów firmowych i social media dla naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Grafik komputerowy.

Młodszy Specjalista Google Ads.

iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista Google Ads.

Specjalista Google Ads

iCEA to jedna z największych agencji marketingu internetowego w Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista Google Ads.

Web Designer

Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej jakości usług pozycjonowania, prowadzenia kampanii Google AdWords, blogów firmowych i social media dla naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Web Designer.

WEB

Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej jakości usług pozycjonowania, prowadzenia kampanii Google AdWords, blogów firmowych i social media dla naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Web Developera.

Specjalista SEO ds. Google News

Jako jedna z największych agencji SEO w Polsce doskonale wiemy, jak ważny jest rozwój. Dlatego poszukujemy do naszej załogi specjalisty, dla którego Google News to chleb powszedni! Jeśli Twoim konikiem są serwisy informacyjne, doskonale wiesz, czym jest optymalizacja i posiadasz w tym zakresie doświadczenie, a przy tym cenisz sobie pracę w młodym zespole i nowoczesnym budynku - napisz do nas!

Polska vs COVID-19

#bramydlaszpitali