SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

Zapytaj o bezpłatne konsultacje SEO

Nasi specjaliści skontaktują się, aby wspólnie z Tobą przeprowadzić darmowy audyt pozycjonowania.

Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-401 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

Jak wygląda audyt SEO?

Nasz autorski audyt SEO sklepu internetowego lub strony WWW to dogłębna analiza domeny klienta. Poddawana jest ona dokładnej weryfikacji pod kątem dopasowania do wyszukiwarki Google. Profesjonalna analiza SEO ocenia profil linkowy strony, jakość treści i ich nasycenie frazami, poprawność kodu i struktury domeny oraz pozycję strony internetowej wśród wyników wyszukiwania Google. Audyt SEO obejmuje również dogłębną analizę branży i konkurencji, co będzie dobrym wstępem do procesu skutecznego pozycjonowania strony.

Współpracowaliśmy
z takimi markami jak:

logo hilding
logo marilyn
logo promag
logo pzu
logo orange
logo bielenda
logo lech poznan
logo viessman

Co otrzymujesz
w ramach bezpłatnego audytu SEO?

 • Rozszerzony audyt SEO, który oceni skuteczność Twojej strony internetowej
 • Indywidualnego managera projektu, który będzie prowadził Cię przez kolejne kroki optymalizacji i określania strategii poprawy widoczności strony
 • Specjalistów ds. PPC oraz UX czuwających nad kwestiami reklamy oraz użyteczności strony dla klienta
 • Kompleksową i skuteczną strategię pozycjonowania, dzięki której będziesz bardziej widoczny w wyszukiwarce Google i zdobędziesz więcej klientów
 • Comiesięczne raporty postępów pozwalających na ocenę efektywności działań i optymalizację kosztów

Jakie korzyści uzyskasz dzięki bezpłatnym konsultacjom SEO?

Zyskasz wiedzę, w jaki sposób kształtowała się Twoja pozycja w wyszukiwarce w ciągu ostatnich lat, co pozwoli Ci na podjęcie właściwych działań naprawczych

Dowiesz się, w jaki sposób działają Twoi konkurenci oraz czy można osiągnąć lepsze wyniki, nie popełniając ich błędów

Poznasz aktualne trendy w Twojej branży, w które warto zainwestować, aby więcej klientów trafiało na Twoją stronę internetową

Zasugerujemy Ci nawet kilkaset propozycji skutecznych słów kluczowych, które pozwolą Ci efektywniej pozycjonować się, unikając przepalania budżetu

Otrzymasz szczegółową analizę i sugestie poprawy elementów Twojej strony, które wpływają na widoczność w wyszukiwarce

Bez ponoszenia dodatkowych kosztów przekażemy Ci propozycję strategii skutecznego pozycjonowania Twojej strony internetowej, dzięki której klienci łatwiej Cię znajdą

Spójrz co mówią o nas klienci:

Dariusz Chornicki, Prezes Zarządu Epaka

Praca z Grupą iCEA to czysta przyjemność. Nie zdawaliśmy sobie sprawy jak SEO może być kluczowe dla ruchu na naszej stronie. Konkretne działania przynoszą konkretne efekty.

logo

Paweł Wojciechowski, CEO Noble Lashes

Od zawsze wiedzieliśmy że SEO to coś dzięki czemu wygrywamy z naszą konkurencją. Nasz biznes rozrósł się jednak tak, że nie dawaliśmy rady dbać o SEO tak jak byśmy tego chcieli własnymi siłami. Zaczeliśmy szukać agencji która mogłaby dla nas zająć się tym tematem. Po przejściach przez szereg innych agencji w końcu natrafiliśmy na wiarygodnych i solidnych partnerów, którzy znają się na rzeczy. Nasza współpraca z ICEA trwa już ponad rok i nie planujemy w tym zakresie żadnych zmian.

logo

Dlaczego warto wybrać
profesjonalny audyt SEO?

Audyt strony internetowej lub sklepu online nie daje gwarancji wyższej pozycji wśród wyników wyszukiwania, jednak bez niego trudno jest rozpocząć skuteczne pozycjonowanie stron. Dostarcza on wielu istotnych informacji, na podstawie których możliwe jest opracowanie dopasowanej strategii działań, które należy wykonać w celu wypozycjonowania strony internetowej. Audyt SEO sprawi, że:

ikona

Otrzymasz informacje na temat błędów występujących w obrębie witryny

Zdarza się, że nawet najlepiej prowadzona domena nie ma wielkich szans w boju o uwagę robotów wyszukiwarki, ponieważ została zaprojektowana i stworzona w niewłaściwy sposób. W takiej sytuacji zapewnienie jej wysokich pozycji będzie poważnie utrudnione, a czasami wręcz niemożliwe. Audyt SEO sklepu lub strony pozwoli na identyfikację tych problemów oraz znalezienie rozwiązań, dzięki którym uda się je wyeliminować.

ikona

Uzyskasz szansę śledzenia postępów strony

Jeżeli kiedykolwiek trafisz na „specjalistę” od SEO, który zapewniać będzie, że pozycjonowanie i optymalizacja witryny zostały zakończone raz na zawsze – uciekaj czym prędzej! Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem ciągłym i długofalowym, co związane jest ze stale zmieniającymi się algorytmami Google oraz działalnością konkurencji. Profesjonalne audyty SEO pozwolą ocenić, czy Twoja strona nie została w tyle oraz umożliwią regularne monitorowanie postępów uzyskanych dzięki optymalizacji odpowiednich elementów i wprowadzania innych zmian na stronie pod SEO.

ikona

Zaoszczędzisz sporo cennego czasu

Dobrze wiemy, że optymalizacja techniczna i optymalizacja treści każdej podstrony witryny jest zajęciem nie tylko żmudnym, ale także szalenie czasochłonnym i wymagającym dużych nakładów pracy. Nie musisz jednak tracić na to energii, którą można poświęcić na rozwijanie swojej firmy w innych obszarach. Audyt techniczny SEO oraz pozycjonowanie stron internetowych to zadanie, które warto powierzyć profesjonalistom.

ikona

Dowiesz się, jakie działania wykonać, aby uzyskać wyższe pozycje w wyszukiwarce

Każdy wie, jak ważne jest wyprzedzanie konkurencji chociaż o krok. W wyszukiwarce internetowej bycie o pozycję nad konkurencją jest czymś jeszcze ważniejszym! Aby postawić sobie tak ambitny cel, musisz mieć dobrą świadomość tego, w jakiej kondycji jest teraz Twoja strona. Tutaj właśnie może przyjść z pomocą SEO audyt, który wskaże elementy niezbędne do poprawienia i lepszego zoptymalizowania, dzięki czemu Twoja strona uzyska wyższą pozycję w wyszukiwarce Google.

ikona

Otrzymasz indywidualnie stworzony i dopasowany raport

Wiemy, że zdarzają się agencje SEO, które wykonują darmową analizę SEO online, a później wysyłają do każdego potencjalnego klienta dokładnie ten sam raport, który nie zawiera żadnych istotnych szczegółów. W agencji Grupa iCEA nie ma miejsca na takie praktyki. Naszym klientom dostarczamy indywidualnie przygotowany raport zawierający wszelkie najważniejsze informacje na temat występujących błędów na stronie oraz optymalizacji, które należy wykonać, ponieważ mają one wpływ na pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania Google.

zdjecie audytu

Czym jest audyt SEO?

Audyt SEO strony internetowej lub sklepu online to szereg działań z zakresu analizy internetowej. Polega on na dokładnym przebadaniu oraz zweryfikowaniu i ocenieniu domeny klienta pod kątem robotów Google. Oznacza to, że podczas audytu SEO pod uwagę brane są różne elementy danej domeny, które wpływają na pozycjonowanie stron i brane są pod uwagę przez wyszukiwarkę Google podczas oceniania stanu technicznego domeny.

Najważniejsze elementy audytu SEO to:

 • struktura i budowa strony, poprawność wykonania kodu oraz zastosowane technologie,
 • profil linkowy domeny,
 • treści znajdujące się na stronie oraz poziom nasycenia fraz kluczowych,
 • widoczność strony w wynikach organicznych wyszukiwania oraz zmiany zachodzące w tej kwestii na przestrzeni czasu,
 • działania SEO podejmowane przez konkurencję,
 • trudność branży.

Wszystkie te informacje pozwolą na określenie aktualnej pozycji domeny oraz ułożenie dopracowanej strategii działań z zakresu pozycjonowania stron, dzięki którym otrzymasz znacznie lepsze wyniki w Google. SEO audyt jest wstępem do rozpoczęcia działań SEO. Wskazuje, jakie optymalizacje techniczne są niezbędne, aby pozycjonowanie stron mogło przynieść oczekiwane efekty. Dzięki poprawieniu kwestii technicznych strony internetowej oraz poprzez dodatkowe frazy kluczowe i ulepszenie innych elementów witryny osiągnie ona znacznie wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania organicznego, co przełoży się na większy ruch na stronie i wyższe przychody ze sprzedaży.

Co wyróżnia nasz audyt SEO?

Przeprowadzając dla klienta audyt sklepu lub strony internetowej w agencji Grupa iCEA dążymy przede wszystkim do tego, aby wszystkie informacje przekazać w możliwie jak najbardziej klarowny i zrozumiały sposób. Wiemy, że branżowe słownictwo i terminologia mogą być nie dla wszystkich zrozumiałe. Dlatego też przeprowadzając SEO audyt i tworząc na jego podstawie raport dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie parametry i zalecenia, które warto wykonać, jak najlepiej wyjaśnić. Dzięki temu nasz audyt SEO sklepów i stron internetowych jest nie tylko profesjonalny, ale także zawiera dodatkowe objaśnienia i informacje przekazane w bardzo przystępny sposób.

Agencja SEO Grupa iCEA to firma zajmująca się e-marketingiem od wielu lat. Mamy doświadczenie i ogromną wiedzę. Dla nas audyt SEO stron internetowych to chleb powszedni. Nasi specjaliści potrafią przeprowadzić bardzo dokładną analizę wszystkich istotnych elementów. Do każdego klienta podchodzimy w sposób bardzo indywidualny i zawsze przygotowujemy spersonalizowane raporty w oparciu o konkretne dane i statystyki. Dzięki temu nasz darmowy audyt SEO daje realny pogląd na sytuację i pozwala na podjęcie naprawdę skutecznych działań z zakresu pozycjonowania stron, takich jak optymalizacja struktury domeny czy jej treści.

Dzięki za kontakt!

Przygotowujemy się do rozmowy z Tobą :)

Potrzebujesz się z nami szybko skontaktować?
Nie ma sprawy, napisz na biuro@icea.pl
lub zadzwoń pod +48 667 000333

Zamknij
close