SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360


Darmowy audyt SEO strony i sklepu internetowego

W ramach audytu SEO przedstawimy m. in.:

  1. Widoczność Państwa serwisu w wyszukiwarce na przestrzeni ostatnich kilku lat.
  2. Działania podejmowane przez Państwa największych konkurentów.
  3. Rozpoznanie trendów obowiązujących w Państwa branży (nawet
    kilkaset potencjalnych fraz do pozycjonowania).
  4. Elementy optymalizacji on-page wymagające poprawy

Wypełnij formularz kontaktowy,
aby zamówić darmowy audyt strony

Darmowy audyt SEO strony

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą,
by przeprowadzić audyt.


Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Grupę iCEA S.A. z siedzibą na ul. Dąbrowskiego 267, 60-406 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.

Co da Państwu darmowy audyt strony?

1

Możliwość znalezienia błędów w witrynie

Zdarza się, że nawet najlepiej prowadzona strona nie ma wielkich szans w boju o uwagę robotów wyszukiwarki, ponieważ została zaprojektowana i stworzona w niewłaściwy sposób. W takiej sytuacji zapewnienie jej wysokich pozycji będzie poważnie utrudnione, a czasami wręcz niemożliwe. Skorzystanie z darmowego audytu SEO strony pozwoli Państwu zidentyfikować te problemy i znaleźć rozwiązania, dzięki którym uda się je wyeliminować.

2

Oszczędność czasu

Dobrze wiemy, że przejrzenie każdej podstrony witryny jest zajęciem nie tylko żmudnym, ale także szalenie czaso- i pracochłonnym. Nie musicie Państwo tracić na to energii, którą moglibyście poświęcić na rozwijanie swojej firmy w innych obszarach – powierzcie to zadanie profesjonalistom!

3

Indywidualnie dopasowany raport

Możecie Państwo zapomnieć o firmach, które najpierw twierdzą, że przeprowadzą dla Państwa darmowy audyt strony, a później wysyłają dokładnie taki sam „raport”, jaki dostają wszyscy ich klienci. My wyślemy Państwu unikalny raport szczegółowo wyliczający, które elementy Państwa strony wymagają poprawy, gdy spojrzy się na nie z perspektywy wprowadzania dobrych praktyk SEO.

4

Szansę śledzenia postępów strony

Jeżeli kiedykolwiek traficie Państwo na „specjalistę” od SEO, który zapewniać będzie, że pozycjonowanie i optymalizacja witryny zostały zakończone raz na zawsze – uciekajcie! Pozycjonowanie jest procesem ciągłym i długofalowym, ze względu zarówno na stale zmieniające się algorytmy Google, jak i nieustanną aktywność konkurencji. Wykonanie darmowego audytu strony to świetna okazja, by sprawdzić, czy przypadkiem Państwa strona nie została w tyle.

5

W przyszłości: wyższe pozycje

Wszyscy wiedzą, że bardzo ważne jest, aby zawsze być o krok przed konkurencją. A w internecie bycie o pozycję nad konkurencją jest czymś jeszcze ważniejszym! Aby postawić sobie tak ambitny cel, musicie Państwo mieć dobrą świadomość tego, w jakiej kondycji jest teraz Państwa strona. Tutaj właśnie może przyjść z pomocą audyt SEO!

raport-str

Czym właściwie jest audyt SEO?

Głównym celem, jaki stawiamy sobie, przygotowując darmowy audyt strony i sklepu internetowego, jest możliwie jak największe uproszczenie tego, co wydaje się skomplikowane. Co przez to rozumiemy? Przede wszystkim chcemy podać Państwu precyzyjne i klarowne informacje na temat obecnego stanu Państwa strony oraz jej pozycji w wyszukiwarkach.


Darmowy audyt SEO stron internetowych czy sklepu może wyglądać nieco inaczej, ale zawsze zawiera zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną analizę witryny.

Najważniejsze elementy audytu to:

  • sprawdzenie, jak zmieniała się widoczność Państwa serwisu w wyszukiwarce Google.pl w ciągu ostatnich kilku lat;
  • analiza działań prowadzonych przez konkurencję Państwa firmy;
  • rozpoznanie aktualnych trendów w branży, w której działa Państwa firma;
  • wskazanie obszarów optymalizacji on-page (czyli w obrębie strony internetowej), które wymagają poprawy.

Innymi słowy, darmowy audyt strony ma na celu przedstawienie kondycji, w jakiej znajduje się Państwa witryna, i wskazanie sposobów na jej poprawę.

Czym jest pozycjonowanie?

Dzięki za kontakt!

Przygotowujemy się do rozmowy z Tobą :)

Potrzebujesz się z nami szybko skontaktować?
Nie ma sprawy, napisz na biuro@icea.pl
lub zadzwoń pod +48 667 000333

Zamknij
close