SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360

ABC
e-commerce

ABC e-Commerce hero
ABC e-Commerce roll

Rozwiń biznes online
z Grupa iCEA i Setup.pl

Zapisz się na najbliższy webinar!

0
0
0
0
icea kolumna icea kolumna

Czym jest ABC e-commerce ?

ABC e-Commerce to seria webinarów organizowanych z myślą o przedsiębiorcach prowadzących biznes online.

W ich trakcie omawiamy podstawy funkcjonowania rynku e-Commerce. Jako jeden z liderów branży SEO dzielimy się wiedzą o skutecznym pozycjonowaniu: odsłaniamy tajniki funkcjonowania algorytmów wyszukiwarki Google oraz wyjaśniamy, w jaki sposób najlepiej poprawić widoczność strony w sieci.

Nie samym pozycjonowaniem sklep internetowy żyje.

Dlatego nasze webinary organizujemy z udziałem partnerów, którzy specjalizują się w innych obszarach e-Commerce, m.in. polityce cenowej, bezpieczeństwie prawnym, obsłudze klienta czy integracji sklepowej. Połączenie tych różnych perspektyw sprawia, że webinary ABC e-Commerce charakteryzują się kompleksowym podejściem do kwestii związanych ze sprzedażą w Internecie.

Czas na wspólny Webinar

Setup.pl to firma zrzeszająca grupę polsko-niemieckich przedsiębiorców i prawników praktykujących sztukę e-biznesu. Dzieląc się swoim doświadczeniem, pomagają innym przedsiębiorcom w tworzeniu dzieł e-Commerce, opartych na triadzie wartości: ludzie, przemyślane procesy i otwartość.

Odpowiedzą Setup.pl na trudności związane z wejściem na rynki zagraniczne jest wykorzystanie potencjału sprzedaży omnichannel.

Nasz partner prowadzi portal ecommercenews.pl, pierwsze polskie źródło codziennych informacji o e-Commerce.

Gdy wybuchła pandemia COVID-19, a świat biznesu zatrzymał się na chwilę, portal informował o sytuacji w logistyce i marketplace’ach za pomocą wydarzenia “ABC e-Commerce”.

Wielu przedsiębiorcom pomogło to przetrwać trudne chwile.Teraz, gdy kurz opadł, czas na webinar! Tym razem nie chodzi tylko o najświeższe informacje ze świata e-biznesu, ale także o know-how i tajniki e-Commerce w nowej rzeczywistości.

Jak sprzedawać na rynek niemiecki w czasie pandemii?

Rozważasz wejście na rynek niemiecki, ale nie wiesz, czy jest to w ogóle możliwe w czasach COVID-19?

Prognozy ekonomiczne i sytuacja gospodarcza nie są już tak przewidywalne jak kiedyś, ale bez obaw - ekspansja zagraniczna jest nadal jak najbardziej wykonalna! Sprawdzone narzędzia i odpowiednie doświadczenie umożliwiają skuteczne wejście na rynki zagraniczne nawet w obecnej sytuacji. Ostateczna decyzja należy do Ciebie, ale nasz webinar na pewno pomoże Ci w jej podjęciu. Nasi eksperci, doświadczeni w boju, przedstawią Ci nie tylko ABC e-Commerce, ale także case studies z życia wzięte i sprawdzone know-how ekspansji zagranicznej.

Chcesz poznać specyfikę niemieckiego rynku? Masz chęć dowiedzieć się więcej o aspektach prawnych albo kwestiach związanych z pozycjonowaniem na nowym rynku? Pragniesz odnieść sukces, jak nasi klienci?

TERMIN

01.12.2020

GODZ. 10:00

Harmonogram

10:00

Rozpoczęcie webinaru

10:10
logo Sneaker Peeker

Czy da się myśleć po polsku na niemieckim rynku?

Bartosz Gaca

10:40
logo smsapi

Czego nauczyliśmy się wchodząc na rynki europejskie?

Maja Wiśniewska, Jakub Kluz, Marek Oczkowski

11:10
logo icea

Jak zadbać o podstawy pozycjonowania wchodząc na nowy rynek? - Twoja checklista

Wojciech Haremza

11:40
logo setup.pl

Aspekty prawne na rynku niemieckim

Nikolaj Schlickewitz, Yvonne Bachmann

12:10
logo rpms

Polskie prawo a zagraniczne, jak się przygotować do ekspansji

Marcin Staniszewski, Kamila Wasilewska

Nasi eksperci:

Bartosz Gaca

SneakerPeeker

W SneakerPeeker od ponad roku jest koordynatorem projektu „Ekspansja marki SP na rynki zagraniczne”.

Właściciel spółki zajmującej się pośrednictwem w imporcie towaru, przesyłkach zagranicznych i logistyce. Od kilku lat działa w sektorze IT i stara się łączyć potrzeby biznesu z nowoczesnymi narzędziami wspierającymi eCommerce.

Marcin Staniszewski

RPMS, RADCA PRAWNY

Od 15 lat zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców.

Specjalizacja: Obsługa korporacyjna przedsiębiorstw, w tym reorganizacja fuzje i przejęcia. Sprawy sporne i sądowe oraz własność intelektualna.

Kamila Wasilewska

RPMS, RADCA PRAWNY

Zajmuje się obsługą przedsiębiorców od początku założenia działalności, przez proces jej prowadzenia, zakończenia lub innych przekształceń, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nowoczesnych technologii i prawa autorskiego.

W Kancelarii Prawnej RPMS zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych w procesach reorganizacji oraz działem e-commerce.

Wojciech Haremza

Grupa iCEA, Head of SEO

Z branżą SEO związany od blisko 11 lat.

Karierę zaczynał od małych lokalnych stron usługowych, a od blisko 6 lat pracuje nad maksymalizacją przychodów z ruchu organicznego w e-Commerce. Lubi dzielić się wiedzą i własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania wyszukiwarek internetowych

Maja Wiśniewska

Marketing Manager w SMSAPI

Rozwija działania marketingowe marki w zakresie pozyskiwania klientów z kanału digital oraz relacje marki z odbiorcami za pomocą działań content marketingowych, w social media oraz realizuje strategię PR serwisu. Na co dzień podróżniczka i miejski społecznik, zaangażowana m.in. w organizację konferencji związanych z technologią, edukacją i designem TEDxKatowice.

Jakub Kluz

SMSAPI

Trochę Project Manager, trochę Business Developer, trochę UX Designer a trochę Product Manager.

Związany z SMSAPI od 2017, wcześniej lider zespołów programistycznych w branży automotive oraz wdrożeniowiec systemów informatycznych. Prywatnie zapalony narciarz, piwowar domowy i człowiek, który wiecznie ma głowę zajętą remontami.

Marek Oczkowski

Partnership Manager w SMSAPI

Odpowiada za budowanie relacji z partnerami biznesowymi, za utrzymywanie oraz tworzenie integracji technologicznych.

W kontaktach stawia na rzeczową rozmowę prowadzącą do zrozumienia potrzeb obu stron. Można go też spotkać na scenie w trakcie branżowych wydarzeń online i offline. Prywatnie ojciec trójki dzieci, zapalony fotograf i piwowar.

Yvonne Bachmann

Attorney at Law

od początku swojej kariery prawniczej wkłada serce i duszę w prawo informatyczne. Od 2013 roku jako prawnik w Händlerbund, największym europejskim zrzeszeniu sprzedawców internetowych z 80.000 członkami w samym regionie DACH. Doradza przedsiębiorcom w prawnie bezpiecznej sprzedaży na platformach typu marketplace (eBay, Amazon, Real.de) oraz w sklepach internetowych.

Nikolaj Schlickewitz

Legal & Project Manager

to ekspert rozwoju transgranicznego handlu elektronicznego, ekspansji firm w całej UE oraz prawnego zabezpieczenia polskich sprzedawców aktywnych w Niemczech. Bawarczyk z Monachium, który połowę swojego życia spędził w Polsce i łączy w sobie to, co najlepsze w obu krajach. Współzałożyciel polsko-niemieckiej agencji Setup.pl oraz redaktor ecommercenews.pl.

Jacek Dziura

Grupa iCEA, Chief Marketing Officer

Jack of all trades, wierzy w holistyczny obraz marketingu i konieczność zrozumienia wszystkich narzędzi.

W pracy pasjonuje się ujęciem klientocentrycznym i zawsze patrzy przez pryzmat konsumenta – zarówno w marketingu jak i eCommerce. Doświadczenie zdobywał w Polsce i na ponad 100 rynkach zagranicznych. Dziś zarządza marketingiem w Grupie iCEA.

Zapisz mnie!

Polska vs COVID-19

#bramydlaszpitali